TISK - PROART

Přejít na obsah
digitální tisk...
PAPÍR  / FOLIE  /  PVC  /  PLACHTOVINA  /  TEXTIL  /  BACKLIGHT  /  FLEX  /  MESH ...
billboardy, plakáty, letáky, vizitky, kusové samolepky, velkoplošné polepy, reklamní tabule, vývěsní štíty, reklamní bannery, vlajky, trička ...

Provozujeme velkoplošnou digitální tiskárnu  Roland s tiskovým průchodem 134cm. Tiskneme na plakátový a CL papír,  samolepící folii, PVC plachtovinu, textilní bannery, malířské plátno i  prezentační polypropylenové folie. Potištěné samolepící folie  adjustujeme na podkladové desky PVC nebo hliníkové sendviče diBond.
Ekosolventní  tisk zajišťuje dostatečnou UV stabilitu tisků ve venkovním prostředí,  pro její zvýšení a zajištění lepší ochrany proti mechanickým vlivům  můžeme naše tisk laminovat (podle výběru tzv. studenou laminací nebo  laminací tekutou).
Kromě velkoplošné produkce zhotovujeme i kusové  samolepky včetně tvarového ořezu (digitálního výseku). Podle potřeby a  přání zákazníků lze samolepky dodat bez laminace i s laminací. Vzhledem k  digitální technlogii můžeme samolepky vyrábět již od 1 kusu.
Produkty  digitálního tisku nacházejí využití nejen v oblasti obchodu a průmyslu,  ale jsou určeny i pro drobné radosti kohokoliv. Vyrobíme Vám plakáty z  Vašich fotografií a předloh, dárkové fotoobrazy na plátně či na pevné desce vč. zarámování, nejrůznější samolepky pro Vás a pro Vaše přátele.
řezací plotter...
SAMOLEPICÍ FOLIE  /  PVC  /  POLIFLEX  /  IMITACE PÍSKOVÁNÍ  /  RETROREFLEXNÍ FOLIE ...
nápisy, řezaná grafika, reklamní tabule, polepy automobilů, nápisy na výlohy, orientační systémy, bannery, texty do výstav a galerijních expozic, potahy , imitace pískovaných skel, nápisy na trička ...

Řezané texty a grafika se uplatňují při lokálních polepech automobilů, skleněných výloh, tabulí a bannerů, kde se předpokládá budoucí úprava údajů atd...
Technologii řezané folie používáme i pro výrobu nejrůznějších šablon např. pro pískování skla.
Výroba nápisů a grafiky pomocí řezacího plotteru má v naší firmě pětadvacetiletou tradici. Přestože na mnoha místech tuto technologii nahradil právě digitální tisk, v řadě případů je tato metoda signmakingu nezastupitelná. Ve spolupráci se zákazníkem vždy volíme takovou technologii výroby, aby účelnost, kvalita provedení a cena byly v optimální rovnováze.
Návrat na obsah